Онлайн вебінар

Дата: 21.04.2020 08:33

У зв’язку з домовленістю Асоціації міст України з Національною службою здоров’я України у частині доведення до громад-членів АМУ інформації про фінансування закладів охорони здоров’я, які заключили договір з НСЗУ, в умовах пандемії хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, 23 квітня 2020 року о 14-00 буде проведено онлайн вебінар.

Вебінар буде проведено у конференц-залі АМУ та транслюватиметься на сторінці Фейсбук Асоціації міст України (https://www.facebook.com/auc.org.ua/) та буде доступний за посилання, розміщеним на веб-сайті АМУ www.auc.org.ua в режимі реального часу.

Контактна особа: аналітик Аналітичного центру АМУ Осташко Світлана Іванівна, s.ostashko@auc.org.ua.

Асоціація міст України надає унікальну можливість в режимі прямого спілкування отримати відповіді на свої звернення щодо вирішення проблемних питань у сфері охорони здоров’я.

Початок вебінару о 14 годині 23 квітня 2020 року.