Зі святом 1 Травня!

Дата: 28.04.2020 11:06

Шановні мешканці Нижньодуванської громади! Прийміть найщиріші вітання з чудовим весняним святом праці – Днем Першого Травня! Бажаю Вам  завжди теплої та запашної весни, легкої та натхненної праці, миру та добробуту, здоров’я та усіляких життєвих гараздів.

Зазвичай, Першотравень ми всі звикли святкувати на природі із рідними та друзями, та, на жаль, цього року доки триває карантин, ми маємо дотримуватись усіх норм безпеки. Проведіть це свято вдома, у себе на подвір’ї зваріть смачного кулішу та відсвяткуйте по-сімейному. Так, це тимчасова міра. Сподіваймося, що вже зовсім скоро всі ми зможемо відвідати своїх далеких родичів, зустрітися шумними компаніями, та зараз треба дотримуватись простих та обов’язкових правил при карантині. Зичу Вам міцного імунітету, щоб у Ваших домівках завжди лунав сміх та була присутня радість. Цінуйте життя, цінуйте тих людей, що поруч з Вами і залишайтеся здоровими! Зі Святом!

З повагою, Нижньодуванський селищний голова Віталій Росляк.