З 75-ю річницею визволення від фашизму! Зі святом Перемоги!

Дата: 05.05.2020 08:25

Дорогі земляки! Наближається той день, коли всі ми з сумом та печаллю занурюємося у свої думки та спогади. 9 травня – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Кожен із нас мав чи ще має родичів, які пережили ті тяжкі, кровопролитні роки, щоб наша країна була вільна та незалежна. Ми вдячні їм за життя на своїй рідній землі. 9 травня – це той день, коли всі ми замислюємось над сенсом життя, коли ми вдячні Богу і тим людям, що подарували нам спокій та впевненість у завтрішньому дні. Ми згадуємо близьких нашому серцю людей, яких ми щорічно, ще з дитинства вітали з Днем Перемоги та дарували квіти. На превеликий жаль, ми згадуємо…..бо більшості з них вже немає в живих. Залишилися одиниці тих хоробрих, відважних людей, які ризикуючи своїм життям, йшли захищати Батьківщину. На території Нижньодуванської громади проживає ветеран війни, жінка, яка ще юною дівчинкою чула, як свищать кулі над головою, як гинуть люди, що ще годину назад були поруч. Тарашевська Марія Петрівна пройшла нелегкий шлях та зараз вона проживає в рідній домівці разом зі своїми рідними людьми. Ми всі щиро вітаємо її зі святом. Доземний уклін Вам, найстаршому й наймудрішому поколінню, що подає приклад молодшим, як треба любити Батьківщину, цінувати й охороняти її. Хай будуть міцними здоров’я і непохитна віра в світле майбутнє наших дітей і онуків!

Наша країна й наразі переживає нелегкі часи, ми знову маємо відстоювати своє право на життя, свободу та цілісність. Тому бажаю всім тим, хто бореться за Україну бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та активного довголіття!

Дорогі друзі! Зі святом! З 75-ю річницею перемоги над фашизмом! Від щирого серця бажаю Вам та Вашим родинам здоров'я, благополуччя, миру та процвітання в рідній, незалежній Україні!

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям!

З повагою, Нижньодуванський селищний голова Віталій Росляк.