З Днем медичної сестри!

Дата: 12.05.2020 15:50

Щорічно в травні всі медичні сестри у світі святкують своє професійне свято – День медичної сестри. Саме 12 травня ми зі словами привітань та вдячності звертаємося до медичного персоналу, який допомагає лікувати людей, доглядає за хворими. В Нижньодуванській громаді є медичні заклади, медсестри яких щоденно допомагають жителям громади боротися з різними захворюваннями, підтримують в тяжку хвилину добрим словом. То ж зі святом! Міцного здоров’я Вам, бадьорості духу, завжди доброго настрою, хай в Ваших домах панує злагода та спокій. Ваша професія надважлива, благородна і ми всі її дуже цінуємо. Низький Вам уклін за працю й турботу. Хай вони й надалі приносять користь людям, а Вам натхнення та задоволення.

З повагою, Нижньодуванський селищний голова Віталій Росляк.