Конкурс з визначення виконавця робіт з виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під існуючими скверами

Дата: 14.05.2020 14:52

Нижньодуванська селищна рада оголошує конкурс з визначення виконавця робіт з виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під існуючими скверами та дозволу на замовлення детальних планів території земельних ділянок для створення скверів у смт Нижня Дуванка Сватівського району Луганської області.

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Нижньодуванської селищної ради, 92612, смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, 79.

2. Прізвище, посада та номер контактного телефону особи, уповноваженої здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу: Сініцин Олексій Володимирович – начальник відділу земельних відносин та містобудування, тел. 0502870979.

3.  Назва та місцезнаходження об′єкта:  земельна ділянка за адресою: Луганська область, Сватівський район, смт Нижня Дуванка між  вул. Сватівська та вул. Каштанова, контур № 1125, № 1126, між вул. Громової та вул. Кутузовою, контур № 1108, між вул. Каштанова та вул. Підгорна, контур № 1092.

4. Цільове призначення земельної ділянки: для створення будівництва (скверів), для відпочинкових та рекреаційних цілей.

5. Мета проведення робіт із землеустрою: виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під існуючими скверами та дозволу на замовлення детальних планів території земельних ділянок для створення скверів у смт Нижня Дуванка Сватівського району Луганської області.

Конкурсна пропозиція подається учасником конкурсу за адресою: 92612, смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, 79.

Кінцевий строк подачі конкурсних пропозицій: до 17 год 21 травня 2020 року.

6. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями: Місце: 92612, смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, 79

Дата: 22 травня 2020р..

Час:  10 год.