Відкриття салону "Лілія" на території Нижньодуванської громади

Дата: 15.05.2020 09:02

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки урядів Польщі та Японії ще в вересні 2019 року оголосила конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей. Метою програми було відновлення або посилення ділової активності та зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

Так, активна, молода та креативна жителька Нижньої Дуванки Марина Кожушко взала участь у даному конкурсі та отримала грантові кошти на втілення своєї мрії – відкриття салону краси. І ось з 12 травня 2020 року на території Нижньодуванської громади працює салон краси «Лілія» з величезним переліком послуг для краси та неповторності кожного клієнта. Марина Кожушко має «золоті руки», індивідуальний підхід до кожного відвідувача, вона завжди дасть слушну пораду та дослухається до побажань своїх клієнтів.

Ми пишаємося, що в нашій громаді є молоді спеціалісти, які не виїздять десь у місто чи за кордон, а тут, де народилися та зросли, роблять життя громади кращим, тим самим втілюючи свої мрії та використовуючи свої можливості. Бажаємо пані Марині успіхів, вдячних клієнтів, невтомної та приємної праці, подальшого розвитку та задоволення від своєї роботи!