До відома аграріїв

Дата: 03.06.2020 08:59

Департамент агропромислового розвитку доводить до відома власників ФГ, що у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного чи природного характеру, яка завдала шкоди посівам, або призвела до їх загибелі, а сільхозвиробник претендує на отримання компенсації з резервного фонду державного бюджету, йому потрібно надати до райдержадміністрації пакет відповідних документів: обгрунтування необхідності та обсягів додаткових коштів, акт обстеження посівів, документи, що підтверджують отримані суми страхового відшкодування або пояснення про причини відмови від страхування та перелік першочергових робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Здідно Порядку використання коштів резервного фонду бюджету свідчить: кошти із резервного фонду приватним аграріям виділяються через головних розпорядників бюджетних коштів лише на умовах повернення.

Відповідно до того ж порядку, райдержадміністрації на місцях проводять засідання комісій із питань надзвичайних ситуацій, дають висновок про розміри загальних збитків на основі подання фермерами документів та надсилають відповідне звернення в місцеві ОДА.