З днем фермера!

Дата: 16.06.2020 13:07

Є така професія – землю плекати. Це одвічна хліборобська справа, це вміння використовувати земельні ресурси з користю не лише для тієї території, на якій ти живеш, а й для всієї держави. Бути фермером сьогодні  - авторитетно,  престижно й почесно. Служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишається взірцем для багатьох. Нижньодуванська громада багата на фермерів. У нас є і великі фермерські господарства, і одноосібники, які з однаковою любов’ю працюють на українській землі. Тому дозвольте всіх Вас, шановні фермери, поздоровити з Вашим професійним святом! Хай обходять Вас стороною природні стихії, хай стигне золоте колосся на полях, хай радує око стигле насіння соняшника. Бажаю всім Вам добротних ужинків, фінансових здобутків, процвітаючого майбутнього та  душевного задоволення від улюбленої справи. Нехай свята хліборобська праця продовжує приносити Вам  шану від людей і добробут родині. Зі святом!

З повагою, голова Нижньодуванської селищної ради                              Віталій РОСЛЯК