З Днем медичного працівника!

Дата: 18.06.2020 08:32

21 червня 2020 року відзначають своє професійне свято найгуманніші, найвідданіші, найжертовніші люди – медичні працівники. Немає професії більш важливішої для життя, ніж професія лікаря. Кожного дня він рятує життя, кожного дня він, незважаючи на обставини свого життя, йде на допомогу хворому, дає консультації і поради, підтримує добрим словом. Цього року всі медичні працівники працюють із загрозою для свого життя, адже страшний вірус, який панує наразі у всьому світі, став випробуванням для усіх людей, а медичний персонал, незважаючи ні на що, стоїть на варті, захищаючи людські життя. Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Бажаю вам міцного здоров’я та імунітету, невичерпної енергії та нових професійних здобутків, нехай кожен день дарує посмішки вдячності пацієнтів, приємні сюрпризи, радісні новини та неймовірні сили для звершення усіх планів. Миру Вам, благополуччя, нових вражень та достатку. Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це — найголовніше. Зі святом.

З повагою, Нижньодуванський селищний голова Віталій РОСЛЯК.