З Днем Молоді!

Дата: 26.06.2020 09:03

Кожного року в останню неділю червня Україна відзначає одне з найяскравіших, найдрайвовіших, найенергійніших свят – День молоді. Говорять, це свято відзначають люди віком до 30 років. Маячня! Адже неважливо скільки тобі років, важливо як ти себе почуваєш. Можна в 20 відчувати і поводити себе як в 50, а можна в 50 відчувати себе на 20. Все залежить від сприйняття навколишнього світу, від орієнтації себе в суспільстві, від енергії, яку ти почерпаєш із життя. Та конкретно хочеться звернутися до молодого покоління, яке тільки починає використовувати всі переваги надзвичайної миті життя. Дорога молодь Нижньодуванської громади! Зі святом Вас! Хочеться побажати Вам завзяття й оптимізму, активності та здобуття нових знань, творчої енергії та сил, аби втілити всі свої грандіозні плани у життя. Ви – майбутнє нашої  громади! Навчайтеся, працюйте на користь і благо рідного краю.  Громаді дуже потрібні Ваші навички, Ваші креативні думки, Ваша освіченість, Ваше бачення сьогодення. Ви – запорука щасливого майбутнього своєї рідної землі. Саме зараз закладається фундамент на все  Ваше майбутнє життя, тому дуже важливо не втратити миті, а правильно скористатися усіма перевагами цього прекрасного віку. Все у Ваших руках! То ж тільки світлого майбутнього Вам, великих досягнень та вражаючих перемог!

З повагою, Нижньодуванський селищний голова                                         Віталій Росляк.