Програма розвитку сфери культури, спорту та дозвілля Нижньодуванської ОТГ

Дата: 26.06.2020 10:53

Доволі енергійно, інформаційно та творчо пройшла обідня перерва в Нижньодуванській селищній раді 25 червня 2020 року. До нас завітали гості з Краматорська – Анастасія Прокопенко та Світлана Агаджанян, які свого часу допомогли ініціативній групі Нижньодуванської громади в отриманні знань та навичок в серії тренінгів в рамках проєкту «Через громадську участь до участі в управлінні громадою», що реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Скориставшись отриманими знаннями Олексій Сініцин, Марина Косенко, Світлана Замошник, Оксана Лобач, Наталія Бєляєва та Ірина Новікова проаналізували одну з найпроблемніших тем Нижньодуванської громади, а саме – розвиток спорту, культури та дозвілля. На основі цього вони розробили Програму, основні напрямки діяльності якої є:

1. Створення сприятливих умов для розвитку сфери спорту.
  2. Створення сприятливих умов для розвитку сфери культури.
  3. Створення сприятливих умов для розвитку сфери дозвілля.

Олексій Сініцин разом з Мариною Косенко та Світланою Замошник детально розповіли про паспорт цільової Програми, про визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма, про обгрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, про очікувані результати та ефективність Програми.

Запрошені гості разом з ініціативною групою обговорили та внесли деякі поправки до розробленої Програми, то ж тепер надалі маємо 1 місяць на внесення правок та зауважень від жителів громади стосовно їх бачення положень Програми а потім нас чекає узгодження депутатами на сесії селищної ради даної Програми та включення її до Програм, що фінансуються селищною радою. Чекаємо на те, що впродовж 2021 – 2023 рр. Програма розвитку сфери культури, спорту та дозвілля буде реалізована і жителі Нижньодуванської громади будуть забезпечені комфортними умовами для зайнять спортом, мистецтвом та гарного відпочинку. Будуємо громаду разом!