Боротьба з вірусом "корупція"

Дата: 11.08.2020 08:22

Як завершити гарно робочій тиждень?

Випити кави та поговорити, як досягати успіху без хабарів!

В Нижньодуванської ОТГ до боротьби з вірусом «корупція» залучилась молодь та навчальні заклади. 7 серпня 2020 року в об’єднаній громаді прокотилася «хвиля» Антикорупційних Кава - Зустрічей. Заходи проводились в смт Нижня Дуванка та с. Новочервоне в рамках проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні». Учасники обговорювали існуючі боротьби з вірусом «корупція», та визначили для себе міри профілактики. Знайомтесь!

Для попередження розповсюдження вірусу «корупція»:

1. Дотримуйтесь правил гігієни рук та тримайте їх в чистоті! Часто мийте руки водою з милом після того, як вам запропонують вирішити ваше питання заражені вірусом.
  2. Тримайте соціальну дистанцію від тих, хто чхає на антикорупційні закони.
  3. Носить маску неприйняття корупції та рішучої відмови, коли перебуваєте в оточені заражених людей.
  4. Ні в якому разі не йдіть на самоізоляцію після контакту з зараженим вірусом, а продезинфікуйте хворого словесним санітайзером з розчином антикорупційних запобіжників.
  5. У разі підвищення температури бажання дати хабаря, появи чхання на антикорупційні закони - звертайтесь за медичною допомогою до нас.

Дотримуйтесь наших рекомендацій! Міцного вам душевного здоров’я!

Нагадуємо, що Нижньодуванська ОТГ стала одним із партнерів громад-учасниць проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», який виконує коаліція громадських організацій - Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії у 8 областях України.