Як підгодуватися до святкування Дня Незалежності? Стати незалежним від хабарів!

Дата: 21.08.2020 08:33

Як підгодуватися до святкування Дня Незалежності?

Стати незалежним від хабарів!

20 серпня 2020 року в Нижньодуванській ОТГ стартував Антикорупційний ЛікБез #ЛікБезКор! Що це? Це відкрита платформа для діалогу на свіжому повітрі в гарний сонячний день. Це можливість висловити власну думку та бути почутим, познайомитись із цікавими людьми та знайти однодумців для реалізації власних ідей, це виступи експертів щодо антикорупційних заходів та мешканців громади, а ще це класний настрій та чудова фотозона для всіх бажаючих!

Сьогодні ми розширяли коло однодумців! Діти та дорослі говорили неформально про серйозне в рамках проекту «Сприяння антикорупційній реформи на місцевому рівні в Україні». Учасники говорили про таке соціальне явище як корупція, детально розглядали сфери корупції та спілкувались щодо прозорості та корупції, дізналась, які причини появи корупції та які наслідки вона має, як існування корупції відображається на якості життя кожного з мешканців, всієї  громади, держави вцілому.

Ще раз нагадуємо про місцевий рецепт боротьби з вірусом «корупція» та засоби профілактики для попередження розповсюдження вірусу «корупція»:

1. Дотримуйтесь правил гігієни рук та тримайте їх в чистоті! Часто мийте руки водою з милом після того, як вам запропонують вирішити ваше питання заражені вірусом.
  2. Тримайте соціальну дистанцію від тих, хто «чхає» на антикорупційні закони.
  3. Носіть маску неприйняття корупції та рішучої відмови, коли перебуваєте в оточені заражених людей.
  4. Ні в якому разі не йдіть на самоізоляцію після контакту з зараженим вірусом, а продезінфікуйте хворого словесним санітайзером з розчином антикорупційних запобіжників.
  5. У разі підвищення температури бажання дати хабаря, появи чхання на антикорупційні закони - звертайтесь за медичною допомогою до нас.

Дотримуйтесь наших рекомендацій! Міцного вам душевного здоров’я!

Нижньодуванська ОТГ є одним із партнерів громад-учасниць проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», який виконує коаліція громадських організацій - Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії у 8 областях України.

#MATRA

#ЛікБезКор