З Днем Незалежності України!

Дата: 21.08.2020 08:48

Дорогі мешканці Нижньодуванської громади та всі жителі Слобожанщини! Вітаю всіх з надзвичайно важливими державними святами нашої країни – Днем Державного Прапору та Днем Незалежності України! Саме прапор став символом незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом наш народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Народ України святкує уже 29 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній українській землі. Цьогорічний карантин забороняє нам пишні святкування та все ж оголошені різноманітні онлайн конкурси (фото з прапором, наприклад), які дозволяють креативно і яскраво виразити повагу та любов до своєї батьківщини та її державних свят. То ж, дозвольте привітати всіх нас зі святом та побажати міцного здоров’я, миру, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє всіх нас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я незалежної та процвітаючої України!

З повагою, Нижньодуванський селищний голова                                     Віталій РОСЛЯК