Нижньодуванська громада

Луганська область, Сватівський район

Як ефективно залучати громадян до місцевих справ за допомогою електронного врядування

Дата: 27.08.2020 14:27
Кількість переглядів: 131

 

 

     У Нижньодуванській ОТГ стартував новий проєкт "Впровадження інноваційних інструментів електронного врядування Нижньодуванської ОТГ як запорука залучення громадян до місцевих справ».

 

Чому це важливо та цікаво?

 

В сучасних реаліях в Луганської області є потреба забезпечити прозорість прийняття управлінських рішень в об’єднаних територіальних громадах. Нижньодуванська ОТГ була створена ще 2017 року, проте громада чекає проведення нових виборів згідно з новим перспективним планом 2020 року, після яких її територія збільшиться. Відповідно проблеми життєзабезпечення громади вимагатимуть негайного вирішення: соціальне забезпечення, стан доріг, послуги ЖКГ, небезпечний громадський транспорт та інші, впровадження реформ та налагодження конструктивного діалогу влади та громадськості з метою уникнення конфліктів між центральною садибою і периферійними населеними пунктами всередині громади.   

     

Усе це можливо вирішити впровадивши інноваційні інструменти електронного врядування. В межах проєкту планується створити електронний модуль «Контакт-Центр» з мобільним додатком для обробки звернень громадян, який сприятиме ефективному реагуванню та контролю виконання звернень громадян, зокрема до органів влади будь-яким зручним способом. Крім того, заплановано створити шість стаціонарних локацій для мешканців, які не мають технічної можливості користуватись таким додатком. Ми сподіваємось на плідну співпрацю, яка стане взірцевою для інших громад! Далі буде!

 

 

Проєкт «Впровадження інноваційних інструментів електронного врядування Нижньодуванської ОТГ як запорука залучення громадян до місцевих справ» реалізується ГО «ЛО ВГО «АСОЦІАЦІЯ СПРИЯННЯ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції

 

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора