День пам’яті захисників України

Дата: 28.08.2020 14:51

День пам’яті захисників України відзначається щорічно 29 серпня відповідно до Указу Президента № 621/2019 від 23.08.2019 «Про День пам’яті» на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

Сьогодні, 28 серпня 2020 року, Нижньодуванська селищна ОТГ об’єднується з усією Україною в шані і вдячності нашим співвітчизникам, які, відстоюючи свободу і незалежність країни, віддали свої життя в ім’я майбутніх поколінь. Дмитро Стрекнєв – герой України, до могили якого сьогодні поклали вінки та квіти працівники Нижньодуванської селищної ради, друзі та родичі. Ми пам’ятаємо твій подвиг, ми низько вклоняємося твоїй мужності та відвазі. Вічна пам’ять тобі, герою!