Зі святом знань!

Дата: 01.09.2020 11:16

Дорогі друзі! Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожної дитини. Це день, що дає можливість учням повернутися до своєї другої домівки —до школи, тим паче, що цьогорічний карантин забрав можливість завершити звичайно навчальний рік. Довгий час учні навчалися дистанційно. Це було складно і для учнів, і для вчителів, і для батьків. Всі пройшли велике випробування та сподіваймося, що це було вперше і востаннє. Всі ми дуже бажаємо провести цей навчальний рік у звичному режимі - з перервами на уроках, з проведенням свят, з теплими обіймами друзів, з добрими настановами вчителів. Цьогорічні обмеження ще не дозволять нам провести День Знань з особливим святкуванням, та 26 першокласників Нижньодуванського та Новочервоненського ЗЗСО вже чекають переступити поріг своїх класів до своїх  перших вчителів. Тож, дорогі першокласники, в добру путь, ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щасти Вам!  Усім учням, хто в цей День прийде до навчальних класів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з вчителями та батьками, зустріти своїх добрих і надійних друзів. А особливо цей рік запам’ятається нашим одинадцятикласникам, адже цей навчальний рік останній і вже наступного літа їх чекає ЗНО, вступи до вузів, нові враження, вже доросле життя. Бажаю Вам, дорогі випускники, незабутнього навчального року, хай він буде легким, цікавим і  вражаючим! Окреме, велике спасибі Вам, вельмишановні вчителі, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України, та до людини як найбільшої гуманітарної цінності. Бо саме Ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу. Тож, всіх зі святом, всім міцного здоров’я, сил і натхнення!

З повагою - Нижньодуванський селищний голова                               Віталій РОСЛЯК