Нижньодуванська громада

Луганська область, Сватівський район

В День знань отримуємо знання в рамках Антикорупційного ЛікБезу

Дата: 01.09.2020 16:51
Кількість переглядів: 109

 

 

      Сьогодні, в День знань, в Нижньодуванській ОТГ стартував другий Антикорупційний ЛікБез #ЛікБезКор! Цього разу відкрита платформа для діалогу на свіжому повітрі в щорічний День знань працювала біля школи. Діти та дорослі отримали нові знання, буклети, брендовані блокноти та ручки та гарний настрій в рамках проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні». Голова Нижньодуванської громади Віталій Росляк разом з присутніми небайдужими мешканцями обговорювали як посилити комунікацію та співпрацю між місцевими жителями та селищною радою у здійсненні антикорупційної діяльності на рівні громади.

      Всі бажаючі мали можливість висловити власну думку та бути почутим, знайти однодумців для реалізації власних ідей. Виступи експертів стосувалися антикорупційних заходів. А ще молодь активно користувалася надзвичайною фотозоною!      

     Нижньодуванська ОТГ є одним із партнерів громад-учасниць проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», який виконує коаліція громадських організацій - Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії у 8 областях України.

#MATRA

#ЛікБезКор!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора