З Днем фізичної культури та спорту!

Дата: 11.09.2020 08:40

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94). Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.
Вітаємо всіх спортсменів, вчителів Нижньодуванського ЗЗСО та Новочервоненського ЗЗСО, тренерів ДЮСШ Нижньодуванської громади та всіх тих, для кого зайняття спортом стало невід’ємною частиною життя зі святом спорту. Зичимо міцного здоров’я, успіхів та нових досягнень, наполегливості та наснаги. Бажаємо успішного подолання всіх перешкод на шляху отримання високих спортивних здобутків, миру і злагоди, щастя та задоволення від своєї благородної справи. В здоровому тілі здоровий дух, а спорт - це мистецтво бути здоровим! Займайтесь спортом і будьте здоровими!

На изображении может находиться: текст «3 днем физичной культури i спорту!»