З Днем рятувальника!

Дата: 17.09.2020 10:56

День рятувальника в Україні святкують 17 вересня. Українські рятувальники відзначають своє професійне свято у день Ікони Божої Матері, що зветься Неопалима Купина, яка є покровителькою пожежників і рятувальників. Щиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятувальника! На території Нижньодуванської громади працюють відважні, самовіддані чоловіки, працівники ДПРЧ-45, які в скрутну хвилину завжди приходять на допомогу. Дорогі наші рятувальники! З професійним святом Вас! Бажаємо Вам здоров’я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці. Нехай у Вашому житті не виникає надзвичайних ситуацій і завжди над головою світить ясно сонце!

На изображении может находиться: цветок и растение