Про забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними заходами

  • 211

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінетів Міністрів України від 27 березня 2019 року № 309, у 2020 році  за принципом "гроші ходять за людиною" можуть бути забезпечені заходами з реабілітації діти з інвалідністю не лише внаслідок церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями. 

Для забезпечення дитини реабілітаційними засобами один з батьків дитини чи її законний представник подає до соціального захисту населення Сватівської районної державної адміністрації заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями: 

- паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

- індивідуальної програми реабілітації, що видана комісією лікувально-профілактичного закладу;

- виписки з медичної картки амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о). 

Днем звернення одного з батьків дитини чи її законного представника до управління вважається дата надходження зазначених документів, що реєструються в журналі реєстрації документів. 

За більш детальною інформацією звертатись до соціально-гуманітарного відділу Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області (вул. Каштанова, 79, смт Нижня Дуванка Сватівського району Луганської області).    

Інші оголошення

Всі оголошення