З Днем дошкільної освіти!

Дата: 25.09.2020 08:50

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. Цікаве дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. Через слова й дії своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і цінувати свою Батьківщину. Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Щиро вітаємо всіх працівників дошкілля Нижньодуванської громади, а саме вихователів КЗДО «Дзвіночок» на чолі з директором Інною Грицай, з професійним святом! Бажаємо Вам мудрості, натхнення та позитиву в роботі. Нехай малеча надихає вас на креативні знахідки та творчі дії, а все задумане – здійснюється! Родинного вам тепла, доброго здоров’я, пошани від суспільства і миру на нашій рідній землі!

На изображении может находиться: текст