Другий етап проекту «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя»

Дата: 01.10.2020 14:26

З початку листопада ГО «АРР Східно Донбасу» розпочинає другий етап проекту Проєкт «Скорочення гендерноі? нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій? у сфері підприємництва та правосуддя» реалізація якого відбувається за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Триває набір на участь у тренінгах для самозайнятих жінок (жінки, які не займаються підприємництвом, але хочуть почати свій бізнес).

Зареєструватися для участі у проєкті Ви можете перейшовши за посиланням ????

­­­­

Кінцевии? термін подачі заявок 25 жовтня

Що?                Дводенні тренінги для самозайнятих жінок на теми: «Права жінок та гендерна рівність», «Бізнес-планування - як крок до початку власної справи».

Коли?             початок листопада 2020 року.

Де?                  м. Сєвєродонецьк, проспект Гвардійський, 30/1 (офіс ГО «АРР Східного Донбасу» (конференц-зал).

У рамках даного проекту ГО «АРР Східно Донбасу» в листопаді розпочне проводити тренінги для самозайнятих жінок  із сільської місцевості на сході України з підприємництва та дотримання законодавства, гендерної рівності та соціального захисту. Програма тренінгу орієнтована на бізнес-планування, менеджмент та маркетинг та прив’язана до місцевих географічних аспектів. Тренінг також охоплює питання гендерної рівності та соціального захисту.