З Днем учителя!!!

Дата: 02.10.2020 09:28

Сьогодні всі школи України вітають вчителів з їх професійним святом – Днем учителя. Зранку діти йдуть до школи з квітами та святковим настроєм, бо будуть вітати своїх перших вчителів, своїх класних керівників та всіх педагогів, які дають їм не лише знання, а й шлях у світле майбутнє. Дорогі вчителі Нижньодуванської громади! Прийміть найщиріщі привітання в цей чудовий, святковий день, Ваш День! Ваше терпіння, Ваша стійкість і самовідданість, Ваша чуйність і любов до кожного учня – неймовірна непосильна праця! Прийміть подяку за Вашу благородну працю, яку ви виконуєте сумлінно і з любов’ю вже багато років поспіль. Ви вмієте заразити своїх учнів спрагою знань, як ніхто інший. Бажаємо Вам радувати своєю роботою якомога більше поколінь, будьте щасливі і здорові!

На изображении может находиться: текст