Вітаємо з Днем юриста!

Дата: 08.10.2020 11:01

8 жовтня в календарі – день, зі святом якого ми вітаємо всіх юристів! Шановні юристи Нижньодуванської ОТГ, прийміть вітання з нагоди Вашого професійного свята! Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, яка б обходилася без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються безліч  громадян. Ваша робота відповідальна та вимагає багато знань. Великим багажем знань володіють спеціалісти з юридичною освітою Нижньодуванської селищної ради – Лукащук Наталія та Захарова Надія, яких ми сьогодні щиро вітаємо зі святом! Любі наші коліжанки, Вашим знанням, досвіду, рівнем Вашого професіоналізму можна тільки позаздрити! Вам належить чільне місце у розвитку нашої громади! Тож дозвольте побажати вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!