Підписання Меморандуму про співпрацю між Українським фондом соціальних інвестицій

Дата: 12.10.2020 14:46

У приміщенні Нижньодуванської селищної ради відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) та Нижньодуванською об’єднаною територіальною громадою.

Відповідно до Меморандуму планується, що коштом Уряду Німеччини буде проведено енергоефективне оновлення приміщення Нижньодуванської  амбулаторіяї загальної практики сімейної медицини та постачання медичного обладнання. Відновлення  приміщень проходитиме в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини». Реалізує проект Український фонд соціальних інвестицій у співпраці з територіальною громадою та закладом первинної медико-санітарної допомоги за фінансової підтримки Уряду Німеччини.

В.М. Росляк, селищний голова, зауважив, що в сьогоднішніх умовах  ми повинні використовувати всі можливості для залучення додаткових коштів і реалізації проектів ОТГ, подякував за підтримку нашої медицини. Селищний голова запевнив,  що зі свого боку максимально сприятиме та  повністю підтримуватиме реалізацію проекту на території Нижньодуванської ОТГ. Зараз люди найбільш потребують високих соціальних стандартів, тому позитивні зрушення будуть оцінені самими мешканцями громади.

Підписання даного Меморандуму – це великий крок вперед у розвитку нашої громади, крок до розвитку первинної медицини на території Нижньодуванської ОТГ та гарна нагода для покращення рівня надання медичних послуг заради добробуту наших мешканців.

Величезна вдячність УФСІ за таку можливість для громади!

М.А. Полстянкин, директор Нижньодуванської "АЗПСМ", засвідчив свою повагу та подякував за плідну співпрацю. Сподіваємося, що завдяки цій співпраці покращяться надання медичних послуг в нашій громаді.