До Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників

Дата: 29.10.2020 09:58

28 жовтня вся країна відзначає  День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

В рамках відзначення 76-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників у Нижньодуванській бібліотеці оформлена   панорама пам’яті «Ваш світлий подвиг незабутній».

Увазі читачів пропонуються книги та історичні  довідки  про події 1944 року, про Другу світову війну, про мільйони українців, які стояли до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися живими.

Перемога стала можливою завдяки героїзму, мужності та відданості українського народу. Тому особливе місце на виставці займають фотографії наших земляків, які відстояли нашу Вітчизну. Обов’язок нащадків - бути гідними їх життєвого подвигу.