Поліцейський офіцер громади в Нижньодуванській селищній ОТГ

Дата: 29.10.2020 11:45

В Нижньодуванській громаді нарешті з’явився поліцейський офіцер громади! Капітан поліції Віталій Ржевський закінчив спеціальні курси у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ, пройшов відбір і тепер готовий нести службу на користь Нижньодуванської селищної об’єднаної територіальної громади та її жителів.

Відбір кандидатів на посади поліцейських офіцерів громади здійснювався як серед діючих поліцейських, так і серед громадськості. Кандидатам потрібно було подати анкету, пройти тестування, поліграф і співбесіду із залученням представників громади. Віталій Ржевський успішно пройшов усі етапи відбору і тепер приступив до виконання своїх службових обов’язків.

Хто ж такий поліцейський офіцер громади?

Поліцейський офіцер громади – це поліцейський, який буде безпосередньо створювати безпекове середовище в тій територіальній громаді, де він несе службу. Він буде там проживати, 95-98% свого робочого часу проводитиме на території цієї громади. Він буде розв’язувати локальні проблеми жителів своєї громади. Крім  сучасного автомобіля, який оснащений не тільки спеціальними засобами поліцейського спрямування, а й тими речами, які можуть знадобитися в повсякденному житті будь-якому жителю громади, поліцейський буде забезпечений логістичним пристроєм – планшетом, що дасть йому змогу в онлайн-режимі отримувати повідомлення і працювати дистанційно, а не так, як більшість громадян уявляє, що двічі-тричі потрібно з’їздити у відділок і приїхати назад. Ні, цього не буде. Це його буде кардинально відрізняти від того самого дільничного офіцера поліції. Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. Він буде займатися превенцією правопорушень у громаді і розслідувати дрібні злочини, які не потребують залучення слідчо-оперативних підрозділівОбов’язки поліцейського громади подібні до дільничних інспекторів, але останні не завжди знаходились на території ОТГ. Контролюватиме ефективність та платитиме за роботу офіцерові і громада і Нацполіція.

У яких випадках звертатися по допомогу?

• Якщо ви стали учасником або свідком кримінального чи адміністративного правопорушення (окрім екстрених випадків);
  • Якщо ви стали свідком ДТП;
  • Якщо треба вирішити будь-які питання безпеки;
  • Якщо вам необхідно отримати правову допомогу, а ви не знаєте, куди звертатися.

Як звернутися до поліцейського Нижньодуванської селищної ОТГ?

Робочий кабінет офіцера розташований в смт Нижня Дуванка по вул. Молодіжна, буд. 14 (приміщення КНП «Нижньодуванська АЗПСМ»), він забезпечений усією необхідною технікою для оперативного і якісного виконання офіцером його службових обов’язків.

Звертатися до правоохоронця за допомогою можна безпосередньо у кабінеті за вищезазначеною адресою або цілодобово за 099 323 71 22.