Нижньодуванська громада

Луганська область, Сватівський район

У Нижньодуванській громаді представники влади навчалися працювати з онлайн-платформою «Контакт центр»

Дата: 11.11.2020 08:41
Кількість переглядів: 120

 

   6 листопада у Нижньодуванській громаді відбувся тренінг із цифрової грамотності для посадових осіб. Його мета – підвищити рівень обізнаності про механізми, інноваційні інструменти електронного врядування, із цифрової грамотності, використання можливостей онлайн-платформи «Контакт Центр» Нижньодуванської ОТГ та відповідного мобільного додатку для обробки звернень громадян. Захід відбувся в межах проєкту "Впровадження інноваційних інструментів електронного врядування Нижньодуванської ОТГ як запорука залучення громадян до місцевих справ".

 

    Учасники ознайомились з особливостями роботи онлайн-платформи, а саме як отримати доступ до:

  • аналітичної інформації з обробки звернень громадян у вигляді інфографіки;
  • розміщення на мапі звернень, термін виконання яких минув, та інформації про виконавців;
  • рейтингування виконавців;
  • інформації щодо виду та типу звернень;
  • інформації щодо джерел надходження звернень (населених пунктів);
  • можливості формування будь-якого звіту та графіку щодо виконання звернень тощо.

Також обговорили питання функціоналу та розподіл повноважень між виконавцями звернень та керівником, який адмініструє онлайн-платформу.

    Керівниця відділу загально-організаційної роботи та правового забезпечення Єршова Г. Ю. зазначила, що після місцевих виборів кількість звернень до селищної ради збільшиться.

«До виконавчого комітету Нижньодуванської селищної ради надходить багато звернень. Найбільшу частку займають питання аграрної політики та земельних відносин. У своїх зверненнях громадяни також порушують питання соціального захисту населення, вуличного освітлення тощо. Дуже важливо, що за допомогою онлайн-платформи є можливість зручно контролювати терміни виконання звернень, швидко формувати будь-які звіти за різний період та аналітичні довідки», - додала пані Єршова

    Проєкт «Впровадження інноваційних інструментів електронного врядування Нижньодуванської ОТГ як запорука залучення громадян до місцевих справ» реалізується ГО «ЛО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора