Нижньодуванська громада

Луганська область, Сватівський район

Електронні сервіси для мешканців: доступно, зручно, актуально!

Дата: 12.11.2020 08:45
Кількість переглядів: 194

Слідом за посадовими особами Нижньодуванської ОТГ до навчання із цифрової грамотності долучилися активні громадяни. Вони вивчали можливості, які надає їм онлайн-платформа «Контакт Центр» Нижньодуванської ОТГ та мобільний додаток.

Безумовно, звернення громадян є одним із засобів безпосереднього залучення громадян до громадського управління та однією із форм безпосередньої демократії доступної кожному.

А якщо процес подання звернення відбувається за допомогою інноваційних інструментів електронного врядування, то це доступно, зручно та актуально! Такі інструменти роблять комунікацію між владою та громадою більш зрозумілою та прозорою.

Учасники ознайомились з особливостями роботи онлайн-платформи:

- як створити «особистий кабінет мешканця» та звертатися від свого імені до органів влади;

- як прикріпити фото- та відеоматеріали;

- як контролювати процес розгляду звернення;

- як оцінити якість та оперативність реагування на звернення.

Під час практичної частини учасники вчилися створювати «особистий кабінет мешканця», відправляти звернення, встановлювати мобільний додаток на телефони.

Наприкінці заходу учасники зробили висновок, що важливо продовжувати роз’яснювальну роботу, навчати людей користуватися цифровими можливостями, а також залучати молодь.

Проєкт «Впровадження інноваційних інструментів електронного врядування Нижньодуванської ОТГ як запорука залучення громадян до місцевих справ» реалізується ГО «ЛО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора