З Днем працівника сільського господарства!

Дата: 13.11.2020 09:20

Шановні працівники сільського господарства! Від себе особисто, від депутатського корпусу та виконавчого комітету Нижньодуванської селищної ради прийміть щирі вітання з Вашим професійним  святом! Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією з пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Наш край багатий на чорноземи та родючі землі. Наші ниви колосяться золотом пшениці, буяють розквітом соняшника.

Шановні голови фермерських господарств, працівники фермерських господарств, одноосібники та всі-всі, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Ваше свято – це   свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!

Щиро бажаю Вам щастя, здоров’я, добробуту, невичерпної наснаги та подальших успіхів в ім’я розквіту Нижньодуванської селищної громади!

З повагою – голова Нижньодуванської селищної ОТГ Віталій РОСЛЯК