Молодь Нижньодуванської громади протестувала нові електронні сервіси

Дата: 16.11.2020 08:11

Ви просили – ми зробили!

Молодь Нижньодуванської громади протестувала нові електронні сервіси

Ми завершуємо тиждень гарною новиною! Нагадуємо, що в під час тренінгів із цифрової грамотності учасники підсумували, що вкрай важливо продовжувати роз’яснювальну роботу серед молоді.

Ми запросили підлітків на інформаційну сесію про можливості, які надає новостворена онлайн-платформа «Контакт Центр» Нижньодуванської ОТГ та мобільний додаток. Захід відбувся в межах проєкту "Впровадження інноваційних інструментів електронного врядування Нижньодуванської ОТГ як запорука залучення громадян до місцевих справ»".

Чому молодь?

молодь – активні користувачі різноманітних девайсів та е-сервісів і швидко навчаються;

• вони зможуть проконсультувати своїх батьків та родичів або надати допомогу при відправленні звернення від них;
  • молодь –  активні члени громади, зокрема планують створювати молодіжну раду при в виконавчому комітети в Нижньодуванській селищної раді, а значить долучатимуться до розвитку громади, готові адвокатувати інтереси молоді та брати участь у вирішенні нагальних проблем.

Під час заходу учасники змогли поспілкуватися неформально про серйозне, активно тестували нові е-сервіси та цікавились особливостями роботи онлайн-платформи.

Проєкт «Впровадження інноваційних інструментів електронного врядування Нижньодуванської ОТГ як запорука залучення громадян до місцевих справ» реалізується ГО «ЛО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс