Свято ікони Божої матері «Взиграніє Немовляти»

Дата: 20.11.2020 08:53

20 листопада вшановують ікона Божої матері «Взиграніє Немовляти», яка вважається однією з найбільш незвичайних і унікальних ікон хоча б тому, що на ній Ісуса зображують у русі, а не статично, як на більшості образів.

Згідно з історичними даними, «Взиграніє» - «жіноча» ікона, яка представляє собою копію аналогічного візантійського образу і є чудотворною. Їй часто моляться жінки, які довго не можуть зачати дитину. Приходять до образу і парою, щоб молитися разом з чоловіком.

Часто 20 листопада замовляють і молебень під назвою «Взиграніє». Особливо це стосується жінок, які мають скоро народити дитину. Вважали, що в цьому випадку немовля буде здоровим.

Саме 20 листопада вважається торжеством материнської любові. Тому матерям в цей день виявляли особливу шану і повагу.

На изображении может находиться: в помещении