День пам’яті жертв голодомору

Дата: 27.11.2020 08:47

В 2020 році День пам’яті жертв голодомору припадає на 28 листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні. У церемоніальних заходах біля Меморіального знаку «Свічка пам'яті» в Києві також беруть участь перші особи держави, керівники іноземних країн, парламентів та міжнародних організацій, урядовці з різних країн, дипломати, представники релігійних конфесій, регіональні делегації, громадські і культурні діячі, свідки Великого Голоду.

28 листопада традиційно після загальнонаціональної хвилини мовчання о 16.00 год. по всій Україні пройде громадська Всеукраїнська акція «Запали свічку пам'яті».

Голодомор 1932-1933 років - одна з найтрагічніших сторінок української історії, яка поглинула мільйони безневинних, - не підлягає забуттю…

На изображении может находиться: свечи и огонь