Свято Введення в храм Пресвятої Богородиці

Дата: 04.12.2020 08:54

Сьогодні, 4 грудня, православна церква відзначає Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії. Воно належить до числа двонадесятих, тобто є одним із 12-ти найважливіших свят після Великодня.

У день торжества Введення у храм Пресвятої Богородиці в усіх православних храмах проводяться святкові служби.

Цього свята прийнято приводити дітей до першої сповіді. За православною традицією, зазвичай діти починають сповідатися з семи років. У своїх проповідях священики, зокрема, наголошують на тому, як важливо залучати дітей до віри. А після відвідування богослужіння слід дарувати своїм хрещеникам санки, інші подарунки і пригощати солодощами.

Крім того, сьогодні можна сходити в гості або покликати до себе друзів. Однак варто враховувати, що нині триває багатоденний Різдвяний піст, тому не рекомендується споживати їжу тваринного походження, за винятком риби, і зловживати спиртними напоями.

Зі святом всіх православних християн! Святкова служба в Українській Православній  Церкві Святого Благовірного Князя Олександра Невського відбудеться  6 грудня 2020 року. Отець Георгій запрошує всіх бажаючих до церкви.