З Днем збройних сил України!

Дата: 06.12.2020 09:12

6 грудня 1991 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про Збройні Сили України». З того часу кожного року ми святкуємо свято захисників України. Свято тих, хто віддав своє життя за Україну і хто став ветераном, тих, хто підтримував та підтримує наших хлопців та дівчат зараз у такий непростий для нашої країни час. Особливо в теперішній час український народ, як ніколи, високо цінує професіоналізм, мужність, героїзм, честь та відвагу своїх воїнів, їх вірність конституційному обов'язку та військовій присязі. Схиляємо голови перед пам'яттю героїв, які загинули, захищаючи Незалежність та дякуємо тим, хто й зараз дарує нам спокійний сон.

Сьогодні  вся Україна вітає всіх військовослужбовців та військовослужбовиць з Днем Збройних Сил України! До цих вітань приєднуємось і ми!