Привітання селищного голови з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2020 08:12

Дорогі друзі! В Україні є свято, кожного року з яким ми вітаємо всіх працівників місцевого самоврядування. Саме цим працівникам випала честь представляти інтереси і проблеми громад, працювати на благо розвитку, покращення рівня життя мешканців своїх територій. Я, як новообраний голова Нижньодуванської селищної громади, хочу звернутися зі словами вдячності та привітань до всіх тих людей, які присвятили своє життя нелегкій праці – праці заради служіння нашій великій державі, адже органи місцевого самоварядування відіграють важливу роль у розвитку всього суспільства і майбутнє України неможливе без стабільності та активності усіх громад.

Нещодавно Нижньодуванська громада приєднала до себе чотири сільські ради – Верхньодуванську, Преображенську, Оборотнівську та Тарасівську. Мені випала честь очолити цю громаду і я зроблю все, щоб наша громада стала сильною та  спроможною. То ж, на правах новообраного селищного голови дозвольте привітати всіх пенсіонерів та ветеранів праці органів місцевого самоврядування всіх вищезазначених сільських рад, всіх депутатів, які внесли велику роль в розвиток своїх територій. Бажаю Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя та мирного неба над  головою.

Всім новообраним депутатам хочеться побажати успіхів, оптимізму, активної позиції та бажання працювати на користь Нижньодуванської громади. А та команда, яка наразі є і підсилюється іншими спеціалістами, я впевнений, що готова працювати і вкладати свої сили, енергію та професіоналізм заради стабільного життя та розвитку громади.

З окремими словами вдячності звертаюся до Росляка Віталія Миколайовича, який доклав багато зусиль, щоб створити Нижньодуванську громаду. Він є основоположником нового життя в селищі Нижня Дуванка і його здобутки очевидні.

Шановні працівники та депутати Нижньодуванської громади! З професійним святом Вас! Бажаю Вам здоров’я, сил, мужності та здобутків у нелегкій та відповідальній праці, бажаю благополуччя Вашим сім’ям та здійснення всіх Ваших життєвих планів та задумів!

З повагою – Нижньодуванський селищний голова                                  Сергій Корощенко