Тренінг «Розвиток жіночого підприємництва в Луганській, Донецькій та Запорізькій області»

Дата: 08.12.2020 16:39

Програма ООН із відновлення та розбудови миру організовує серію навчальних сесій з жіночого підприємництва:

12-13 грудня в м. Бердянськ

13-14 грудня в м. Краматорськ

15-16 грудня в м. Сєвєродонецьк

До участі запрошуються жінки, які хочуть розпочати власну справу, та діючі підприємиці з Луганської та Донецької області (підконтрольні уряду України райони), а також з Бердянського, Приморського, Приазовського, Оріхівського, Гуляйпільського, Якимівського, Більмацького, Мелітопольського та Токмацького районів Запорізької області

Метою тренінгу є підвищення жіночої ділової активності, сприяння становленню гендерно рівних умов ведення бізнесу та зростання загальної залученості жінок до самозайнятості та генерування власних доходів в Луганській, Донецькій та Запорізькій області. Інклюзивність бізнес-середовища та окремо розвиток жіночого підприємництва – один з пріоритетних напрямів діяльності та суттєвий чинник економічного зростання цільових регіонів Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/D9HeZfE6bymS5JHf9 до 10.12.2020 р.