14 грудня День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 14.12.2020 08:10

Щороку 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Ця трагедія за лічені хвилини радикально змінила перебіг людського буття, опалила долі мільйонів українців, важким тягарем лягла на плечі нашого народу.

Відлуння біди стихне ще не скоро. Її наслідки відчувають на собі нинішні і відчують  майбутні покоління. Хай ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій.

Нижньодуванська селищна рада звертається зі словами подяки та привітань до всіх ліквідаторів наслідків аварії на Чернобильській АЕС  Нижньодуванської громади з Днем вшанування їх подвигу. Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!