До уваги жителів громади! План екологічного і соціального менеджменту для обговорення

Дата: 14.12.2020 10:35

Партнер із впровадження субпроєкту (ПВСП) 19-44-20 «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у Нижньодуванській  амбулаторія загальної практики сімейної медицини, смт Нижня Дуванка, Сватівський  район, Луганська область/KFW» надає для обговорення План екологічного і соціального менеджменту у формі контрольного переліку (ПЕСМ-КП). Проєкт реалізується Українським фондом соціальних інвестицій за фінансової підтримки Уряду Німеччини через Банк розвитку KFW.

Зауваження та пропозиції до проєкту можна надати контактній особі — Голові ПВСП Бєляєвій Наталії Юріївні, тел.: 0950500985, на email: nd.hsptl@gmail.com або за адресою: Україна, Луганська область, смт Нижня Дуванка, вул. Молодіжна,14, КНП «Нижньодуванська амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

План екологічного і соціального менеджменту: