Засідання чергової земельної комісії

Дата: 21.12.2020 13:20

21 грудня 2020 року о 10-00 в селищній раді відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. Були розглянуті проєкти рішень (78 проєктів рішень), які будуть винесені на розгляд чергової 3 сесії Нижньодуванської селищної ради 8 скликання. Кількість присутніх депутатів 7 (із загальних7). Засідання пройшло під керівництвом голови постійної комісії Шевцової Світлани Зулімбіївни. На комісії були присутні старости та землевпорядники Верхньодуванської сільської ради, Преображенської сільської ради, Тарасівської сільської ради та Оборотнівської сільської ради.