Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування (начальника фінансового відділу Нижньодуванської селищної ради)

Дата: 04.01.2021 14:36

Нижньодуванська селищна рада Сватівського району Луганської області  повідомляє про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування (начальника фінансового відділу Нижньодуванської селищної ради).

Основні вимоги до конкурсантів: громадянство України, повна вища фінансово-економічна освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста,  досвід роботи за фахом на керівних посадах, вільне володіння українською мовою та комп’ютером на рівні користувача, досвід роботи в спеціалізованих бухгалтерських  та фінансово-економічних програмах.

Особам, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, звертатися за адресою: Сватівський район, смт Нижня Дуванка, вулиця Каштанова,79, тел.9-82-74.

Термін подачі документів для участі в конкурсі – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.