Нижньодуванська громада

Луганська область, Сватівський район

Інформація від АМУ про приняття Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо утворення військово-цивільних адміністрацій" підписано Президентом»

Дата: 14.01.2021 14:51
Кількість переглядів: 99

 

Асоціація міст України вітає прийняття та підписання Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо утворення військово-цивільних адміністрацій", дякує народним депутатам України і Президенту України, а також висловлює сподівання на подальшу співпрацю у питанні забезпечення прав громадян на місцеве самоврядування на всій території України.

12 січня Президент України підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо утворення військово-цивільних адміністрацій" (законопроєкт № 3913, прийнятий Парламентом 17 грудня 2020 року).

Цей довгоочікуваний Закон має врегулювати низку питань щодо утворення військово-цивільних адміністрацій населених пунктів як тимчасових державних органів, що здійснюють на відповідній території повноваження сільських, селищних, міських, районних у містах рад, виконавчих органів сільських, селищних, міських, районних у містах рад та голів.

Асоціація міст України підтримувала якнайшвидше прийняття законопроекту № 3913, адже територіальні громади, розташовані на лінії розмежування, опинилися з 1 січня 2021 року у правовому вакуумі і не могли здійснювати місцеве самоврядування ані безпосередньо, ані через органи місцевого самоврядування.

Детальніше за посиланням: http://www.auc.org.ua/novyna/zakon-pro-vnesennya-zmin-do-deyakyh-zakoniv-ukrayiny-shchodo-utvorennya-viyskovo-cyvilnyh

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора