Чергове засідання спільних комісій

Дата: 21.01.2021 13:55

21 січня 2021 року о 10-00 в селищній раді відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності та з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та гуманітарних питань, з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою. Були розглянуті проєкти рішень, які будуть винесені на розгляд чергової 4 сесії селищної ради. Кількість присутніх членів комісії 11 (із загальних 14). Засідання пройшло під керівництвом Шапталова Юрія Олександровича.