Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця робіт з виготовлення документації із землеустрою

Дата: 21.01.2021 15:08

Нижньодуванська селищна рада оголошує конкурс з визначення виконавця робіт з виготовлення документації  із землеустрою щодо встановлення   меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості).

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Нижньодуванської селищної ради, 92612, смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, 79.

2. Прізвище, посада та номер контактного телефону особи, уповноваженої здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу: Сініцин Олексій Володимирович – начальник відділу земельних відносин та містобудування, тел. 0502870979.

3.  Назва та місцезнаходження об′єкта:  земельні ділянки за адресою смт Нижня Дуванка між вул. Сватівська і вул. Каштанова  орієнтовною площею 1,00 га контур №1125, № 1126; між вул. Громової і вул. Кутузова орієнтовною площею 2,4 га контур №1108; між вул. Каштанова і вул. Підгорна орієнтовною площею 0,40 га контур №1092.

4. Цільове призначення земельної ділянки: землі загального користування

5. Мета проведення робіт із землеустрою: виготовлення  документації із землеустрою щодо встановлення   меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для надання в постійне користування Нижньодуванській селищній раді для створення місць відпочинку громадян

Конкурсна пропозиція подається учасником конкурсу за адресою: 92612, смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, 79

Кінцевий строк подачі конкурсних пропозицій: до 17 год 18 лютого 2021 року.

6. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями. Місце: 92612, смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, 79

Дата: 19 лютого 2021р..

Час:  10 год