Співчуття з приводу передчасної смерті матері депутата Нижньодуванської селищної ради 8 скликання Кучерова Юрія Володимировича

Дата: 26.01.2021 08:53

Колектив Нижньодуванської селищної ради, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлює глибокі співчуття з приводу передчасної смерті матері депутата Нижньодуванської селищної ради 8 скликання Кучерова Юрія Володимировича Кучерової Тетяни Василівни. Тетяна Василівна була світлою людиною та несла в цей світ добро і користь, працювала у фельдшерському пункті села Верхня Дуванка санітаркою, була люблячою матір’ю і просто хорошою людиною.  Шановний Юріє Володимировичу, важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевну біль від втрати рідної людини. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.