Онлайн-засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості

Дата: 10.02.2021 15:46

Сьогодні пройшло онлайн-засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості. На порядку денному був звіт поліції Сватівського району Луганської області та обговорення подальшої роботи на 2021 рік. Аліна Лєбєдєва розповіла, що цього року оголошено 2 великих грантових проєкти, напрямок яких не змінюється – громадська безпека, соціальна згуртованість, взаємодія з поліцією, безоплатна правова допомога і т. ін. Перша грантовий конкурс буде оголошено наприкінці березня, другий – наприкінці липня-початку серпня. Можливі проміжні міні-ініціативи, які теж можуть бути реалізовані. То ж, шановні колеги, всі до праці! З допомогою Програми розвитку ООН ми зможемо втілити в життя наші плани і тим самим зробити життя нашої громади кращим.