Онлайн-засідання з розробки Стратегії розвитку громад

Дата: 10.02.2021 15:48

09 -10 лютого 2021 року пройшли онлайн-засідання з теми «Діяльність робочої групи з розробки проєкту стратегії розвитку громади. Порядок проведення другого засідання».

На порядок денний було винесені питання:

1. Підбиття підсумків та інформування учасників про результати попереднього етапу стратегування територіальних громад за підтримки Програми «U?LEAD з Європою» та аналіз проблематики проведення перших засідань відповідних Робочих груп із розробки стратегій місцевого розвитку.
  2. Ознайомлення з ключовими принципами, прогнозування та сценарного моделювання розвитку території;
  3. Ознайомлення із комунікаційною складовою підготовки і впровадження Стратегії місцевого розвитку, ключовими підходами та кращими практиками залучення громадян до створення засадничих документів громади;
  4. Опрацювання теоретичних і практичних навичок формування стратегічного бачення розвитку громади, проведення SWOT-аналізу й належної ідентифікації факторів SWOT;
  5. Надання детальної інформації щодо порядку проведення у громадах другого засідання робочої групи з розробки проєкту стратегії місцевого розвитку та змісту  і термінів подальших етапів зі стратегування території.