Онлайн-семінар з питань написання грантових заявок

Дата: 12.02.2021 10:29

Департамент міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА повідомляє, що у лютому 2021 року Департаментом проведено робочу зустріч з представниками Програми ООН з відновлення та розбудови миру щодо залучення міжнародної технічної допомоги на реалізацію проєктів місцевого розвитку. Одним із питань обговорення стало проведення ознайомчого онлайн-семінару з питань написання грантових заявок та запланованих на 2021 рік грантових конкурсів для громадських організацій у сфері побудови громадянського суспільства, підвищення його стійкості та відновлення миру.
Мета семінару – підвищення якості підготовки грантових заявок та ознайомлення громадськості з запланованими заходами Програми ООН з відновлення та розбудови миру з підтримки місцевих ініціатив.
На семінарі планується розглянути такі питання:
- напрями підтримки організацій громадянського суспільства та місцевих
органів влади;
- географія впровадження проєктів;
- вимоги до участі у грантових конкурсах;
- причини відхилення донорськими організаціями грантових заявок та
підвищення якості їх підготовки;
- рекомендації заявникам за підсумками проведених у 2020 році грантових
програм;
- моніторинг виконання та підготовка звіту за проєктами.
Орієнтовно захід заплановано на лютий 2021 року.

Зацікавлених осіб просимо до 16 лютого 2021 року надати свої дані (ПІБ, назва організації, телефон, електронна адреса) відділу загально-організаційної роботи та правового забезпечення Нижньодуванської селищної  ради.