День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 08:28

15 лютого – святковий і водночас трагічний день. Щорічно цього дня в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 32 роки назад відбулося виведення військ з Афганістану. Протягом 9 років йшла тяжка, кровопролитна війна, яка забрала життя тисячі молодих юнаків, чоловік, братів, батьків. Війна, яка стала тяжким випробуванням і важким тягарем для всіх тих, хто безпосередньо знаходився на афганській землі. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять загиблих воїнів та віддаємо шану живим захисникам.

В Нижньодуванській громаді проживають люди, які безпосередньо причетні до тяжких подій тих страшних років війни не лише в Афганістані, а й в інших державах. Вони з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності: Косенко Володимир Володимирович, Денисов Валерій Володимирович, Матвієвський Павло Валентинович, Тарануха Сергій  Миколайович, Замошник Анатолій Іванович, Лахно Віктор  Васильович, Поставничий Микола Олександрович, Стешенко Василь Федерович, Устименко Володимир Миколайович, Маліков   Юрій  Іванович, Дударь Віктор Анатолійович, Мірошніченко  Анатолій Павлович, Коломацький Максим Омелянович, Бедусенко Анатолій Іванович, Таранець Олександр Степанович, Циганок Борис Петрович, Цицора Петро Анатолійович, Салабай Василь Павлович, Максимов Микола Миколайович, Лисенко Василь Іванович, Глотов Олександр Васильович, Гапочка Микола Михайлович, Ломака Олександр Дмитрович, Молчанов Леонід Володимирович, Кобрин Олександр Дмитрович, Рєзніков Сергій Вікторович, Бабльов Микола Іванович, Волков Володимир Іванович, Болховецький Олександр Борисович, Кріпак Олег Іванович. Вітаємо Вас сьогодні, дорогі земляки зі святом!  Від усього серця бажаємо Вам і Вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні. Щастя, миру і добра не лише усім нам, а й усій нашій державі. З великою  вдячністю звертаємось до тих героїв - захисників,  хто живе поряд з нами, в глибокій шанобі схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув.

З повагою - голова Нижньодуванської селищної ради Сергій Корощенко, депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради.